Projektörlü Kamera

Arti Oy 50%
Arti Oy 50%

Oy ver!

Ilhan Engin
brand 3M category Projektörler

3M projektörlü kamera

Içerik türü Basin Bülteni Editöre e-posta Yazan Ilhan Engin
Monday, April 16th 2012 - 11:13 CEST - Yorum sayisi: 0
3 M Shoot&Share kamera projektör ile çek ve hemen yansit! Kamera ve cep projektörü islevlerini birlestiren 3M'nin yeni ürünü Shoot&Share ile artik fotograf ya da video çekip aninda yansitmak mümkün. Inovasyon ruhu ile hareket eden 3M'den yepyeni bir ürün: 3M Shoot&Share. Cep projektörü, fotograf makinesi ve video kamera özelliklerini bir üründe toplayan bu alet pek çok alanda pratik çözümleri beraberinde getiriyor. 800x600 SVGA çözünürlük ile çekilen fotograflari ve kaydedilen videolari her türlü düz yüzeye yansitabilen bu ürün kullanici dostu tasarimi ile de göz dolduruyor.
Arkadasina gönderArkadasina gönder Bookmarka ekleBookmarka ekle Yorum ekle

Tavsiye et

Adiniz Soyadiniz:
Arkadasinizin adi:
Arkadasinizin e-postasi:

3M Projektorlu Kamera

3M projektörlü kamera
165 cm’lik mesafeye kadar projeksiyon saglayan ekrani ile bir buçuk saatlik pil ömrüne sahip olan 3M Shoot&Share cep projektörü, 3M teknolojisinin kendini kanitlamis güvenilir ürünlerinden olma özelligine sahip.

Projektorlu Cep Kamerasi

3M projektörlü cep kamerasi
2 GB dâhili bellek ile genis kayit imkâni saglayan 3M Shoot&Share, 124x61x24 mm ölçüleri ve 90 gram agirligi ile kolayca tasinabilir hale gelip her türlü ortama tasinabiliyor. Ayrica dâhili hoparlör sistemi ile sesli kayitlar dinlenebiliyor, mikrofon özelligi ile de sesli kayitlara imkân saglaniyor.

3M projektorlu cep kamerasi

3M Shoot&Share projektörlü cep kamerasi

related links

Önceki / Sonraki haber

Yorum sayisi

Yorumlari yüklüyor

login
email address email address